MoodMTA - Official
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tyson Jelentkezèse Főadminnak

2 posters

Go down

Tyson Jelentkezèse Főadminnak Empty Tyson Jelentkezèse Főadminnak

Témanyitás by Tyson Hétf. Jan. 18, 2021 6:49 pm

Magamról(OOC)
Sziasztok! Bencének hívnak és jelenleg 21 éves vagyok áprilisban leszek 22éves. Hajdú-Bihar megyében lakom, Hajdúszoboszlón és itt is dolgozom, mint úszómester. Az iskoláimról csak annyit, hogy Turizmus-Vendéglátást tanultam és ez az egyik szakmám a turisztikai referens, illetve ebből kifolyólag van érettségi bizonyítványom is. A hobbim az a vízilabda, amit versenyszerűen 6 évet űztem, de sajnos abba hagytam, mert nem volt már rá időm se kedvem az egészhez. Ezen kívül még az olvasást mondanám egyfajta hobbinak és szerintem ezek a legfontosabbak, amiket tudni kell rólam.

Referenciák:
Nagyon sok referenciám van az adminkodással kapcsolatban csak hogy a híresebb szerverek említsem SeeLV - 2es admin , HL-4-es admin , Finemta-3-as admin , DoubleMTA(átlag 250player volt akkor)-AdminController. Emelett több kissebb/közepes szerveren voltam főadmin illetve szuperadmin is.

Szerinted mi egy adminisztrátor/segéd /Főadminfeladata?:
Egy admin/segéd létfontosságú feladata: Igazából szerintem az adminsegèd legfőbb feladata az hogy segédkezzen és megkönnyítse a nálam nagyobb rangban lévő adminok munkáját,és így fordítva is, és persze a playerek és kezdők segítése és oktatása is fontos egy jó rps szerver közösség felépítéséért, és a szerveren lévő szabályzat rend fent tartása elengedhetetlen, és sosem szabad senkinek kivételezni barátnak, cimborának, szabály az szabály.(legalább is én így tanultam) és legyen az admin beszédkészséges, kedves, magabiztos, példamutató, és szerintem egy adminisztrátornak kívülről kellene fújnia a szabályzatot,és ha éjjel felkeltik akkor is azt kellene hogy fújja, fórumon való segédkezés is egy formája a adminisztrátor feladatának,szerintem a tulajdonosok örülnének neki ha egyre több dologban könnyítenénk meg a munkájukat és látják a haladást a szerveren és ez az adminisztrátoroknak is jó, ezek mellett azok az alapvető dolgok hogy pm-ekre válaszolgatni,adminokat segíteni,IC-ből OOC-be átvitt ügyek és problémák elbírálása,rend a szabályzat fenntartása a szerveren reálisan,szerver szabályzatait bármilyen módon megszegő játékosok büntetése reálisan, playerek figyelése, rp szituációk megfigyelése,kezdők segítése szabályzat és rp oktatása, vitás kérdések megoldása, a szerver hibája által okozott kis károk pótlása,panaszok elbírálása,Elengedhetetlen ezek mellett a TeamSpeak használata és a többi nagyon sok minden sorolhatnék még. Főadmin legfőbb feladata: A Főadmin lefontosabb feladata a szuperadmin segítése és hogy ez miben is merül ki? Egyrész az admin/segédek felügyelete, adminokra való panasz kezelése, ha nagyobb ügy akkor továbbítása a szuperadminnak. Emellett a frakció panaszok kezelése, illetve mint egy adminnak is a feladata a playerek segítése. A főadmin elengedhetetlen feladata az új adminok tanítása és segítése a szerveren, de természetesen ehhez meg kell lenni a kellő tudásnak is, amit személy szerint én is képviselek.

Aktívsági idő:
Hát vegyük úgy hogy otthon vagyok egész nap, akkor körülbelül 5-6 óra, de tud ez 8 is lenni. Attól függ hogy játszok-e mellé még más játékkal. De ha például megyek valahova ez le tud csökkeni 3-4 órára is de ez minden nap változó, de most felvázolnám emellé a valószínűsíthető aktívságom. A táblázatban lévő időpontok csak arra vonatkoznak hogy ezekben az időközökben tudok fent lenni, kb 5-6 órát mert lehetséges hogy lesznek kihagyások. Ezek az időpontok még nem biztosak, mivel még nem tudom hogy, pontosan mikor fogok dolgozni.

¤ Hétfő: 15:30 - 21:30
¤ Kedd: 15:30 - 21:30
¤ Szerda: 15:30 - 21:30
¤ Csütörtök: 15:30 - 21:30
¤ Péntek: 13:30 - 21:30
¤ Szombat: 11:30 - 23:30
¤ Vasárnap: 11:30 - 22:30

Hogyan kellene működnie egy jó csapatnak? (Csapatmunka)
Egy valamit szeretnèk ide írni mèg amit sokan elfelejtenek megemlíteni pedig egy nagyon fontos lèteleme, hogy egy csapat jól ès gördülèkenyen menjen az nem más mint a csapatunkat aminek a tapasztalatát már elsajátítottam. Egy jó csapat akkor működik jól, ha egymás keze alá dolgozunk, megvan a kölcsönös tisztelet, ha segítséget kér mi segítsük egymást, megbeszéljük a terveinket. Ha van konfliktus nem leszidjuk egymás fejét hanem normális és tisztelettudó emberek módján megbeszéljük és közös nevezőre jutunk.

Miért pont téged válasszunk?
Szerintem azért kellene engem választani, mert természetemnél fogva, egy nyugodt, jó problémamegoldó készséggel rendelkező embernek tartom magam, amivel hozzá tudnék járulni a rend fenntartásához mint Főadmin és megvan a kellő referenciám is természetesen. Elkötelezetten segítenék a játékostársaimon, valamint igyekeznék minél több időt, és minél több energiát bele fektetni abba, hogy mindenkinek tudjak segíteni az adódó problémáiban. Elképesztő lelkesedéssel tudok dolgokat csinálni amik érdekelnek, ez most közéjük tartozik, és ennek általában az eredménye sem szokott el maradni. Maximalista vagyok, mindenben a legjobbra törekszem. Ez egy új kihívást jelentene, amit sikeresen ki szeretnék állni, és végre igazán hasznára lenni ennek a közösségnek. Úgy érzem hogy szinte mindenkivel szót tudok érteni bármilyen szituációban, belátom mikor kell félre tenni a saját nézeteimet annak érdekében, hogy problémákat hárítsak el, vagy épp vitákat kerüljek el ezzel, szerintem ez a tulajdonság jól jönne az főadminpályafutásom alatt is. És a maximális odafigyelést a munkával kapcsolatban. Nekem elsősorban nem az lenne a legfontosabb dolgom hogy minél több jailt, vagy bant kiosszak, ha nem az hogy minél több konfliktust illetve szituációt sikeresen, akár szankció nélkül megoldjak. Nagyon ambíciózus személyiségnek tartom magam, ezáltal szeretném itt is kamatoztatni a tudásom ezzel egyetemben pedig tanítani mind a playereknek mind a csapatba tartozó admin/segédeknek

Tyson

Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2021. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Tyson Jelentkezèse Főadminnak Empty Re: Tyson Jelentkezèse Főadminnak

Témanyitás by Kelley Kedd Jan. 19, 2021 10:14 am

Szép összetett lap lett! Keress fel a napokben!

Kelley
Admin

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2021. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.