MoodMTA - Official
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

John Wodbrook Szerelő pályázata

3 posters

Go down

John Wodbrook Szerelő pályázata Empty John Wodbrook Szerelő pályázata

Témanyitás by John Hétf. Jan. 18, 2021 6:15 pm

Autó szerelő közpönt
IC rész
Cég Története
1973-ban alapult meg a cég, Frank Wodbrook keze által. 1980-ban nagyon nagy siker érte a céget, akkor összesen 20 alkalmazott volt 1 szerelőtelepen és a országban 20 szerelőtelep volt. 2000-ben  Frank sajnos  nagyon beteg lett. 2001-ben sajnos elhunyt Frank és a végrendeletbe John Wodbrooknak adta a céget. 2005-ben Elkezdett terjeszkedni a cég külföldi országokba. 2010-ben kijutottak Amerikába, ahol nagyon nagy sikereket élt átt a cég. 2021-ben elért Mood City-be ahol elkezdte a épitést.
A Szervezet felépitése
Próbaidős Szerelő feladata: Teljesiteni a heti leadandót. Leadandó:500.000 forint Hozzáférések:A közös vontatóhoz kulcs, a civil garázsban parkoló igénylése. Óránkénti fizetése:300.000 forint+ a leadandón kivül összeszedt pénz Rangup:1 hét
Kezdő szerelő feladata:Teljesiteni a heti leadandót. Leadandó:1.000.000 forint Hozzáférések:A közös vontatóhoz kulcs, a civil garázsban parkoló igénylése. Óránkénti fizetése:350.000 forint + leadandón kivül összesszedt pénz Rangup:1 hét
Szerelő feladata: Teljesiteni a heti leadandót. Leadandó:1.500.000 forint Hozzáférések:A közös vontatóhoz kulcs, a civil garázsban parkoló igénylése. Óránkénti fizetése:400.000 forint + leadandón kivül összesszedt pénz Rangup: 2 hét
Profi Szerelő feladata: Teljesiteni a heti leadandót. Leadandó:2.000.000 forint Hozzáférés: A közös vontatóhoz kulcs, a civil garázsban parkoló igénylése. Óránkénti fizetése:450.000 forint + leadandón kivül összesszedt pénz Rangup:2-3 hét
Vontatós feladata: Hívásokat teljesiteni, teljesiteni a heti leadandót. Leandadnó:2.500.000 forint Hozzáférések:A közös vontatóhoz kulcs, saját vontató, a kinti parkolóhoz helyet igényelni. Óránkénti fizetése:500.000 forint + leadandón kivül összesszedt pénz Rangup: 2-3 hét
Profi vontatós feladata:Hívásokat teljesiteni, teljesiteni a heti leadandót. Leandadnó:3.000.000 forint Hozzáférések:A közös vontatóhoz kulcs, saját vontató, a kinti parkolóhoz helyet igényelni. Óránkénti fizetése:550.000 forint + leadandón kivül összesszedt pénz. Rangup:3 hét
Veterán vontatós feladata:Hívásokat teljesiteni, teljesiteni a heti leadandót. Leandandó:3.500.000 forint Hozzáférések:A közös vontatóhoz kulcs, saját vontató, a kinti parkolóhoz helyet igényelni. Óránkénti fizetése:600.000 forint + leadandón kivül összesszedt pénz. Rangup: 4 hét
Műszakvezető feladata: Hívások teljesitése, a telep rendben tartása, teljesiteni a heti leadandót. Leandandó: 4.000.000 forint Hozzáférések: Közös vontatóhoz kulcs, saját vontató, kinti parkolóhoz helyet igényelni. Óránkénti fizetése: 650.000 forint + leadandón kivül összesszedt pénz. Rangup: A vezetőség határozza meg.
Igazgató-Helyettes  feladata: Szerződések kötése, a telep rendben tartása, panaszok bírálása. Leandandó: - Hozzáférések: Mindenhez hozzáférés. Óránkénti fizetése: 700.000 forint + amit szerelt pénz. Rangup: A Főleader határozza meg.
Igazgató feladata:Szerződések kötése, a telep rendben tartása, panaszok bírálása. Leandandó: - Hozzáférések: Mindenhez hozzáférés Óránkénti fizetés:750.000 forint Rangup: -
A leandandó változását fent tartom
John Wodbrook önéletrajza
Kor:25
Születési idő/hely: 1996.11.20 Los Santos
Iskolák: Challenger School, Candil Hall Academy, St. Francis De Sales School
Iskolai végzések: 2 Diploma
Magamról: John vagyok 25 éves,  21 év vezetek egy céget, aminek nagy nagy  sikere van! 2 Diplomám van 1 EÜ-s 1 Biznisz Diplomám. Nagyon sok tapasztalatom van a autószerelés terén. Ehhez a szerelés tapasztalatomhoz, hozzájár hogy nagyon jól tudok bizniszelni, és martekingelni.  

OOC rész
Hány éves vagy?
-13
Van mikrofonod?
-Igen
Mi a terved a frakcióval?
- A lefőbb tervem, hogy egy jó közzöséget létre hozzak, akik összetartanak. Szeretnék egy stabil szerelőtelepet a szervere, akik a legjobb áron tudnak szerelni. Szeretnék sok feljesztést kérni  a szerelőtelepre ami mondjuk a mappolás vagy egyébb scripti feljesztés, hogy a  szerelést más playerek is élvezék.
Beszélj magadról pár mondatba.
-Sziasztok, Levente vagyok 13 éves. Már vagy 3 éve MTA-zok és azon belül legtöbbet RP-zek. Már vagy 2 szerelő frakciót vezettem, ami elég stabil volt. Úszni szoktam, péntekenként. Tudnám teljesiteni a napi 2 órát bőven.
Miért engem válaszatok?
-Szerintem jól tudok vezetni egy frakciót. Jól összetudok hozzni egy adott csapatott, és azokat egybe tartani. Mivel már 2 szerelő frakciót összetudtam hozzni, ezért szerintem az itteni szerelőtelepet is jól tudnám írányitani.


A hozzászólást John összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 19, 2021 3:42 pm-kor.

John

Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2021. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

John Wodbrook Szerelő pályázata Empty Re: John Wodbrook Szerelő pályázata

Témanyitás by Mr.Nobody Hétf. Jan. 18, 2021 6:24 pm

Kissé hiányos. Kérlek terjeszd ki jobban. Erre kapsz 24 órát!

Mr.Nobody
Admin

Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2020. Oct. 13.

https://moodmta.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

John Wodbrook Szerelő pályázata Empty Re: John Wodbrook Szerelő pályázata

Témanyitás by John Hétf. Jan. 18, 2021 6:37 pm

Szia! Kiterjesztettem egy kicsit a önéletrajzot, és raktam OOC-ba egy "Miért engem válaszatok" kérdést.

John

Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2021. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

John Wodbrook Szerelő pályázata Empty Re: John Wodbrook Szerelő pályázata

Témanyitás by Kelley Hétf. Jan. 18, 2021 9:17 pm

Szia! Ha még a rangokat jobban kifejtenéd akkor egész jó lap lenne. Kapsz rá 24 órát! Sok sikert!

Kelley
Admin

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2021. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

John Wodbrook Szerelő pályázata Empty Re: John Wodbrook Szerelő pályázata

Témanyitás by John Hétf. Jan. 18, 2021 9:22 pm

Helló! Holnap bővíteni fogom hogy hány hét után kapnak rangupot a adott rangon. Megpróbálom jobban kifejteni a rangokat //teló

John

Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2021. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

John Wodbrook Szerelő pályázata Empty Re: John Wodbrook Szerelő pályázata

Témanyitás by Kelley Hétf. Jan. 18, 2021 9:42 pm

Rendben.

Kelley
Admin

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2021. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

John Wodbrook Szerelő pályázata Empty Re: John Wodbrook Szerelő pályázata

Témanyitás by Kelley Kedd Jan. 19, 2021 3:43 pm

Lap elfogadva! Keressen fel a napokban!

Kelley
Admin

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2021. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

John Wodbrook Szerelő pályázata Empty Re: John Wodbrook Szerelő pályázata

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.