MoodMTA - Official
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adminnak jelentkezés

2 posters

Go down

Adminnak jelentkezés  Empty Adminnak jelentkezés

Témanyitás by Kisgatto97 Szomb. Jan. 16, 2021 10:37 pm

Ricky Jefferson

Magamról(OOC)

Horváth Péter vagyok Szigetváron születtem 1997.07.17. Lakhelyem Kétújfalu ahol  nem nagyon megy az élet,munka lehetőség nincs nagyon.Foglalkozásom : Szakácsként dolgozom egy étteremben nagyon kedvelem ezt munkát és szeretem csinálni. Munkán kívüli tevékenykedéseim első sorban focizom és számítógépezek persze azon belül van egy kocsmánk ahol édes apám az adott dolgok miatt nem ér rá akkor én állok be helyette.Az is fontos az életemben , hogy haverjaimmal elmegyek bulizni is meg szórakozni is.Bátyám kint él Ausztriában ő is szintén szakácskodik.Saját stílusom kedves vagyok mindenkivel de , ha valaki megbánt akkor én is úgy viszonyulok hozzá.Tisztelet tudó vagyok aki megadja a tiszteletet annak én is.Vicces is vagyok mert sokat szoktam hülyéskedni a barátaimmal meg akivel megbarátkozom.Segítőkész  vagyok ott tudok segíteni ahol tudok. Magabiztos is vagyok mert tudom én mit csinálok , ha elrontom akkor vállalom a következményeket, és hát nagyon szeretem a Rock zenéket.

Szerinted mi egy adminisztrátor feladata?

Az adminisztrátor feladata elsősorban segítse a kezdő játékosokat elindulni a szerveren és a problémájukat meghallgatni.
Másodjára a szerveren történő szabálytalanságokat ki küszöbölje arra értem , hogy látja a szabálytalan játékost odamegy és kiszabja rá a megfelelő büntetés és időt amit megérdemel persze.Harmadjára meg az , hogy az admin szintjétől megfelelő munkavégzést véggeze el az adott admint.

Aktívsági idő: Mennyi időt tudnál átlagosan a szerveren az adminisztrációs tevékenységnek szentelni napi szinten?

Aktivitásom változó néha tudok 8 órát is , ha kelleni, ha de valamikor meg csak 4-5 órát.

Csapatmunkához való hozzá állásod?

Szeretek csapatban dolgozni. Általában hamar beilleszkedek. Könnyen megértetem magam másokkal.Hát meg tartja a mondás, hogy "egyedül sok mindent elérhedsz, de csapatban barmit"

Miért pont téged válasszunk?

Azért válasszatok engem, mert már voltam admin tudom a feladatát. Szeretek csapatba dolgozni és szervert szeretném segíteni az adminságommal. Aktivitásom sokáig fenntudok lenni a szerveren így segíteni a playereken. Segítőkész ember vagyok és ott segítek ahol tudok, türelmes vagyok mindenkit meghallgatok  és könnyen tanulok.  

Miért jelentkeztél adminisztrátornak?

Azért szeretnék admin lenni, mert szeretek csapatba dolgozni és szeretek segíteni az embereken más részbe szerném a szervert minél jobban segíteni a tevékenységemmel mert ez a szerver egyre jobb lesz érzem és néha látom alig vannak szolgálatba az adminok ezzel is szeretném segíteni az adminokat ami az as feladata lenne az le szerném szedni a terhet az adminokról.

Írj magadról pozitív tulajdonságokat 5 db

Pozitív tulajdonságaim

-Kedves
-Megértő
-Szorgalmas
-Tisztelettudó
-Vicces


Írj magadról negatív tulajdonságokat 5db

Negatív tulajdonságaim

-Nem szeretem , ha hazudnak.
-Gyorsírás közbe elgépelek pár betűt.
-Néha makacs vagyok.
-Nem szeretem , ha más belenyúl a munkámba.
-Nem szeretem az , hogy megadom a tiszteletet és másik fél nem adja meg.


Nagyon szépen köszönöm , hogy elolvastad a jelentkezésemet!!!

Kisgatto97

Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2021. Jan. 16.

Mr.Nobody likes this post

Vissza az elejére Go down

Adminnak jelentkezés  Empty Re: Adminnak jelentkezés

Témanyitás by Mr.Nobody Szomb. Jan. 16, 2021 10:53 pm

Nagyon szép lap lett. Elfogadva!

Mr.Nobody
Admin

Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2020. Oct. 13.

https://moodmta.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.